Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

1 Konferencja PAND-y

  • Data
19 listopada 2020 opublikowane w Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w 32nd European Academy of Childhood DisabilityKonferencja w tym roku odbędzie się całkowicie on-line.

"European Academy of Childhood Disability to organizacja działająca w Europie od ponad 30 lat. Jest to jedna z najważniejszych w Europie i na świecie organizacji poświęconych wsparciu osób z niepełnosprawnościami wieku rozwojowego. To także interdyscyplinarne forum naukowe oraz edukacyjne, skupiające zarówno specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, jak i szkolących się lekarzy/terapeutów, studentów oraz osoby opiekujące się pacjentami z różnymi rodzajami niepełnosprawności (przede wszystkim mózgowym porażeniem dziecięcym).

Po spotkaniu założycielskim, które odbyło się 14 lutego 2020 r. w Poznaniu, i przeprowadzeniu procesu rejestracyjnego, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na zbliżające się wydarzenia Akademii
- 1 Konferencję PAND-y, która pod przewodnictwem merytorycznym mgr Katarzyny Świeczkowskiej odbędzie się online  w terminie 20-22 listopada 2020 r.

Podczas konferencji poruszone zostaną m.in. tematy praw osób z niepełnosprawnością oraz wybrane aspekty dojrzewania i „przekraczania granic dorosłości” przez dzieci z niepełnosprawnościami. Na koniec konferencji przewidywany jest panel „Być Rodzicem” prowadzony przez rodziców niepełnosprawnych dzieci.

Planowana data konferencji jest powiązana z odbywającą się w tym samym czasie, również wirtualnie (w Poznaniu), konferencją - 32. European Academy of Childhood Disability Annual Meeting 2020, która zaplanowana została na 23–28 listopada 2020 r.


Zarejestruj się!

 

Celem i misją konferencji – jak głosi jej motto „Od dzieciństwa do dorosłości z niepełnosprawnością” jest pogłębienie wiedzy, jaką daje dynamicznie rozwijająca się opieka, rehabilitacja, społeczne i polityczne poglądy na niepełnosprawność w aspekcie dzieciństwa i wsparcie ich przechodzenia w dorosłość.

Chcielibyśmy wpisać się, jako grupa polska, w szeregi międzynarodowych organizacji mających na celu poprawę sytuacji osób z niepełnosprawnością oraz postrzeganie ich w otaczającym nas świecie."


 

 

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP