Hello! We detected that you are outside the Poland.

You may continue to browse this website but we highly recommend that you visit Technomex international website, as the product and prices we offer here may not be available at your region.

Click on the button below and we will take you to correct site: www.technomex.eu

Continue here Correct site
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

G-EO System - Pierwszy w Polsce

  • Data
14 czerwca 2013 opublikowane w Wydarzenia

W gliwickiej przychodni Fizjofit uruchomiliśmy pierwsze urządzenie G-EO w Polsce, jedno z niewielu w Europie

W gliwickiej przychodni Fizjofit, której nowa siedziba otwiera się lada moment, zamontowany i przetestowany został pierwszy w Polsce egzemplarz G-EO System - najnowocześniejszego sprzętu do reedukacji chodu!

Specjalna sala do rehabilitacji neurologicznej zapewni pacjentom z Polski i Europy powrót do sprawności w najlepszych warunkach. Po zamontowaniu urządzenia, pracownicy Technomexu oraz Fizjofitu przeszli szkolenie z przedstawicielami szwajcarskiej firmy Reha Technology. Więcej informacji o G-EO pod tym adresem.

W Przychodni swe miejsce mają także gabinety do rehabilitacji, fizykoterapii, specjalna siłownia z nowoczesnym podejściem do treningu, sale do analizy układu ruchu. Firma Technomex wspiera Przychodnię i będzie przekazywać informacje z jej otwarcia oraz bieżącego rozwoju i działalności.

Zapraszamy już niebawem!

www.fizjofit.pl

 

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Przychodnia
SKLEP