Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu prowadzenia statystyk. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby [dowiedzieć się więcej], w tym jak zarządzać plikami cookies. Rozumiem

19-21 wrzesień - Targi Rehabilitacja

  • Data
14 sierpnia 2013 opublikowane w Nowości

Największe targi rehabilitacyjne w Polsce! Stoisko 89 - zapraszamy!

 

 

Już w dniach 19-21 września zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na 21 Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego - największych targach tego typu w naszym kraju.


Czekać będzie na Państwa premierowy pokaz najbardziej nowoczesnego systemu do reedukacji chodu - po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy G-EO System - system trzeciej generacji do zautomatyzowanej nauki chodu. Obok tego premiera serii urządzeń do neurorehabilitacji kończyn - przedstawimy serię firmy Tyromotion. Poza tym nowe rozwiązania w dziedzinie hydroterapii, urządzeniach do fizykoterapii, terapii w podwieszeniu i mnóstwo innych urządzeń.

Na stoisku zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach i losowaniach nagród. Specjalnie dla zwiedzających przygotowane zostaną także oferty rabatowe.

 

Więcej informacji na stronie targów: rehabilitacja.interservis.pl

Nasi partnerzy
Facebook
Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISZ SIĘ

na nasz newsletter

Wprowadź swój adres email aby zapisać się do newslettera

Zamknij
Przychodnia