Elektronik - serwisant sprzętu rehabilitacyjnego

Numer referencyjny: S/1/2017

W związku z rozwojem działu serwisu naszej firmy, poszukujemy osoby do pracy w charakterze serwisanta sprzętu rehabilitacyjnego, ze specjalnością elektronik.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, umożliwiająca płynną rozmowę oraz czytanie dokumentacji technicznej,

  • znajomość elektroniki na poziomie umożliwiającym samodzielne diagnozowanie oraz naprawy urządzeń elektronicznych ,

  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,

  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • diagnozowanie i naprawa elektronicznych urządzeń rehabilitacyjnych,

  • bezpośredni kontakt z klientem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku urządzeń rehabilitacyjnych,

  • rozwój zawodowy,

  • służbowy komputer oraz telefon,

  • w razie wyjazdów służbowy samochód,

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach w kraju i za granicą,

  • premię uzależnioną od wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz z podanym w temacie wiadomości numerem referencyjnym na adres serwis@technomex.pl. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV

Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.