Administrator sklepu internetowego

Numer referencyjny: SI/2017

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku administratora sklepów internetowego będzie odpowiedzialna za jego sprawne funkcjonowanie poprzez:

  • Administrowanie sklepu internetowego,
  • marketing internetowy,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
  • opieka nad sprawną realizacją zamówień,
  • aktualizacja treści na stronie sklepu internetowego,
  • przygotowywanie opisów produktów,
  • aktywność na formach tematycznych i firmowym fanpage’u,
  • wprowadza nowe produkty do sklepów (opisy i zdjęcia),
  • prowadzenie rozliczeń oraz przygotowywanie dokumentów dla działu księgowości

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w obszarze e-commerce i marketingu internetowego oraz w przeprowadzaniu aukcji internetowych,
  • niezbędne na tym stanowisku jest korzystanie z systemu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • mile widzialna jest również umiejętność obsługi programów graficznych (Corel, Photoshop) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności pracy w zespole i współpracy,
  • komunikatywności,
  • kultury osobistej, taktu i cierpliwości,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym 7.30-15.30,
  • dostęp do strefy treningu, spa,
  • duże zniżki na usługi i zabiegi fizjoterapeutyczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz z podanym w temacie wiadomości numerem referencyjnym. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV

Kontakt
zobacz stronę kontakt

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zamknij
Zamknij

Twoja wiadomość została wysłana. Niebawem skontaktujemy się z Tobą.